2021 - 2022

Dne 11.září 2022 se konala v Pardubicích v parku Na Špici společná akce Nadace Lenky a Romana Šmidberských a Střediska rané péče v Pardubicích (SRP)

Středisko rané péče slavilo 20 let svého trvání a pořádalo Den pro ranou péči pod heslem "Sportuj a pomáhej s nadací LR". Celé akce se zúčastnili jako každý rok i členové Lions Club Pardubice. Tentokrát zde byli Pepa Kovárník, Míla Chaloupka a Vláďa Němec. Přihláškou a aktivní účastí se přispělo finanční částkou na konto SRP. Aktivně se účastnil Vláďa N. a to během na 10,5 km (jako důkaz je připojeno foto, kde je po závodě ve společnosti Mgr. Blanky Brandové, ředitelky SRP- vlevo a Mgr. Martiny Petelíkové, zástupkyně ředitelky - vpravo). Zároveň se zúčastnil štafetového běhu 4 x 500 metrů (rodinná štafeta), kdy za účast každé štafety věnovala Středisku rané péče Nadace RL 1000.- Kč. Akce byla velmi povedená i díky pěknému počasí a splnila očekávání.

Těšíme se na příští rok.

sepsal Vl. Němec

9119009 m

Lídři v charitě

Lions Club Pardubice

Máte ve svém okolí organizaci nebo jednotlivce, kteří by ve svých aktivitách nebo těžkém osudu potřebovali pomoci?

Máte chuť pomoci těm, kteří Vaši podporu potřebují?

Pole označená hvězdičkou(*) jsou poviná