• We serve
  • Žádám o pomoc

ŽÁDÁM O POMOC

Lions Club se aktivně věnuje pomoci a podpoře organizacím i jednotlivcům. Jde především o pomoc nevidomým či slabozrakým, ale také tělesně handicapovaným, seniorům či dětem, kteří skutečně pomoc potřebují.

Není v moci Lions Clubu pomoci všem, kteří by si to na světě zasloužili a ani není možné si podporu Lions Clubu objednat, ale naším posláním a zájmem je pomoci co nejširší skupině v našem okolí.

Máte li ve své blízkosti organizaci nebo osobu, která zapadá do zaměření Lions Clubu, a o které si myslíte, že by pomoc Lions Clubu potřebovala, můžete nám o tom napsat. Napište nám jaký je jejich příběh a proč si myslíte, že by podporu či pomoc potřebovali. Nemůžeme Vám pomoc zaručit, ale slibujeme, že každým seriózním a smysluplným návrhem se budeme zabývat.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.