• We serve
  • Nabízím pomoc

NABÍZÍM POMOC

Možná i Vy jste si již několikrát říkali rád bych pomohl, ale anonymní DMS či příspěvky různým organizacím, kde nevíte komu vlastně pomáháte nejsou pro Vás až tak přesvědčivé.

Máte chuť a zájem finančně či jinak pomoci konkrétní organizaci nebo konkrétní osobě, která Vaši pomoc skutečně potřebuje?

Dejte nám prosím o sobě vědět.

Podpora Lions Clubu je vždy cílená na vybranou organizaci či jednotlivce a vždy má svůj jasný účel. Důkladně vybíráme a díky osobnímu přístupu vždy víme jak nejlépe potřebným pomoci. Pomoc Lions Clubu je vždy transparentní a pečlivě připravená. Je tak předem jasné komu, jak a proč budeme pomáhat a tyto informace mají s předstihem samozřejmě i Ti, kteří se na pomoci podílejí nebo mají zájem se podílet. Každý, kdo se na podpoře podílí nebo by měl zájem pomoci potřebným, může se na akcích Lions Clubu účastnit předání konkrétní pomoci a setkat se tak osobně s těmi, nebo s tím, komu pomáháme.

Každá pomoc Lions Clubu má svůj příběh. Pomozte nám s realizací dalších příběhů.